Sigorta Ürünleri Hakkında

Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel ve Ticari siber güvenlik Siber Güvenlik Paket Poliçesi; sigortalılarımızın bir siber güvenlik riski nedeniyle oluşacak tüm zararlarını karşılamaktadır

Detaylar

Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukat mesleki sorumluluk sigortası; avukatlık görevini icra eden sigortalının mesleki faaliyetlerini yürütürken ödemek zorunda kalacağı tazminatları teminat altına alır.

Detaylar

Mesleki Sorumluluk Sigortası Kimler İçin Yapılır?

Doktor, avukat, mali müşavir vb meslek grupları ve serbest meslek sahipleri işlerini icra ederlerken istemeden hizmet verdikleri kişilere maddi ve bedensel zararlar vermeleri durumunda bu zararı tanzim etmekle yükümlüdürler.

Detaylar

İşveren Mali Sorumluluk Sigortası Neden Yapılmalıdır?

İşverenin hukuki sorumluluğu sebebiyle zor durumda kalmasını engelleyen, iş kazasına uğrayan işçiler veya işçilerin hak sahipleri tarafından işverenden talep edilecek tazminat talepleri karşılayan sigorta türü işveren mali sorumluluk sigortasıdır.

Detaylar

Ferdi Kaza Sigortası Ne İşe Yarar?

Hayat sigortalarının vefat teminatı ile her türlü ölüm teminat altına alınır. Ferdi kaza sigortalarında durum farklıdır. Ferdi kaza sigortasındaki vefat teminatı sadece kaza ile vefat riskini teminat altına almaktadır.

Detaylar

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyım?

İşyeri sigortası; yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunmaktadır.

Detaylar

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) Nedir?

Bireysel emeklilik sistemi (BES) 18 yaşını doldurmuş, çalışan veya çalışmayan yurttaşların, emeklilik birikimlerini değerlendirebilecekleri sistemin adıdır.

Detaylar

Bireysel Emeklilik Hakkı Nasıl Kazanılır?

BES sözleşmesi imzalandıktan sonraki 10 yıl boyunca prim ödeyerek ve 56 yaşınızı doldurmanız durumunda bireysel emeklilik hakkını kazınırsınız.

Detaylar

BES Erken Ayrılma Ücreti (Stopaj) Nasıl Uygulanır?

BES kapsamından ayrılmış kişiler için önceki senelerde uygulanan ayrılma (stopaj) ücreti toplam miktar üzerinden hesaplanıyordu. Ancak yapılan yeni düzenleme ile bu uygulama değiştirildi.

Detaylar

BES Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bireysel Emeklilik Sisteminde hesaplama işlemleri ödenen prim günü, BES’te kalınan süre ve sisteme kayıtlı kişinin yaşına göre hesaplanır.

Detaylar

Konut Sigortası ile Kapsam Altına Alabileceğiniz Riskler Nelerdir?

Konut sigortası ile bina ve isteğe bağlı olarak içindeki eşyalar güvence altındadır. Her tür sabit tesisat da sigorta kapsamına dahildir.

Detaylar

Pati Sigortası Nedir?

Pati Sigortasında minik dostlarımızın tüm acil sağlık ihtiyaçları, veteriner hekim ağı ve ekonomik fiyatı ile bundan sonra güvence altındadır.

Detaylar

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigortalıların, sigorta poliçesi başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkabilecek hastalıklarıyle ilgili olarak muayene, tetkik ve tedavi giderlerini karşılamaktadır.

Detaylar

Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Hamile olduğunuz öğrendikten sonra hamilelik sürecinizdeki muayeneler, tahliller ve doğum gibi masrafları karşılayacak doğum teminatlı özel sağlık sigortası yaptırarak giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Detaylar

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası araç sahibini koruyan bir sigorta türüdür. Kazayla karşılaşılması durumunda karşı tarafta ve 3. kişilerde meydana gelebilecek hasarları karşılamaktadır.

Detaylar

Araç Değer Kaybı Nedir?

Araç değer kaybı, hasara uğramış ve tamir görmüş aracın aracın ikinci el değerindeki düşüşünü ifade etmektedir.

Detaylar

Kasko Sigortası Nedir?

Kasko sigortası, motorlu bir kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasar görmesi, yanması, çalınması v.b. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlar.

Detaylar
GİM Sigorta İletişim

ŞİMDİ ARAYIN

Telefonda Tekliflerinizi

Hemen Hazırlayalım!

Telefon: 0312 213 44 95

GSM: 0546 515 34 81

E-posta: info@gimsigorta.com

Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 / Cumartesi - 10.00 - 14.00
Pazar Kapalı
Beştepe Mah. Meriç Sk. Milaslı 2000 Plaza
Kat:4 No: 5A/14
Yenimahalle / Ankara